Get Up Stand-Up

Zapraszamy tradycyjnie, bo już od 2011 roku, na wieczór GET UP STAND-UP, odbywający się podczas festiwalu Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry.

Na scenie zobaczycie 4 komików:
Mateusz Socha
Bartosz Zalewski
Darek Gadowski
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

14 sierpnia 2020 godz. 21:30
Lidzbarski Dom Kultury

Bilety: 40 zł (liczba ograniczona)
(dostępne wyłącznie na stronie www.biletyignacy.pl  oraz w Lidzbarskim Domu Kultury)

——————————————————————————
MATEUSZ SOCHA
Dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

BARTOSZ ZALEWSKI
Urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowe, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Teraz zaprasza na program pt. „Infrastruktura kłamstwa”, który został opisany takimi słowa: „Infrastruktura kłamstwa” to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

DAREK GADOWSKI
Czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudobrody z Warmii, a nawet z Lidzbarka Warmińskiego:) Miłośnik tatuaży, zapiekanek i historii… zabawnych historii. Najlepiej z puentą lub dwiema na raz. Nazbierał ich trochę po lasach, polach, chałupach, pociągach, ulicach i snach, a kilka z nich umieścił w programie „Może być”. Jest tam o sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach, o obrażaniu się i obnażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, czy ciężko jest być rudym i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć, ale po co, skoro jest tak pięknie!
………………………………………………………………..
UWAGA:
– Program dla przeznaczony dla widzów dorosłych!
– Zakaz nagrywania w czasie występu!
– Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety!
– z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy;
– uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki)